Orlické hory

Zimní středisko Sjezdovky v areálu Běžky - Buková hora – Suchý vrch – Orlické hory aktuální stav sníh
průměr/nový
areál neposkytuje dataBuková hora – Suchý vrch ano není známo není známo
mimo provozČenkovice – Červená Voda Modré sjezdovky - Čenkovice – Červená Voda – Orlické horyČervené sjezdovky - Čenkovice – Červená Voda – Orlické hory ano mimo provoz 0 / 0 cm
mimo provozČeská Třebová – Peklák Modré sjezdovky - Česká Třebová – Peklák – Orlické horyČervené sjezdovky - Česká Třebová – Peklák – Orlické hory ano mimo provoz 0 / 0 cm
mimo provozČeské Petrovice Modré sjezdovky - České Petrovice – Orlické horyČervené sjezdovky - České Petrovice – Orlické hory ano mimo provoz 0 / 0 cm
mimo provozDeštné v Orlických horách Modré sjezdovky - Deštné v Orlických horách – Orlické horyČervené sjezdovky - Deštné v Orlických horách – Orlické horyČerné sjezdovky - Deštné v Orlických horách – Orlické hory ano mimo provoz 0 / 0 cm
mimo provozDlouhoňovice Modré sjezdovky - Dlouhoňovice – Orlické hory ano mimo provoz 0 / 0 cm
areál neposkytuje dataLyžařská a snowboardová škola ENERGY SKI - není známo není známo
areál neposkytuje dataOlešnice v Orlických horách Modré sjezdovky - Olešnice v Orlických horách ano není známo není známo
mimo provozPřívrat Modré sjezdovky - Přívrat – Orlické horyČervené sjezdovky - Přívrat – Orlické hory - mimo provoz 0 / 0 cm
mimo provozŘíčky v Orlických horách Modré sjezdovky - Říčky v Orlických horách – Orlické horyČervené sjezdovky - Říčky v Orlických horách – Orlické horyČerné sjezdovky - Říčky v Orlických horách – Orlické hory ano mimo provoz 0 / 0 cm
mimo provozZdobnice Modré sjezdovky - Zdobnice – Orlické horyČervené sjezdovky - Zdobnice – Orlické hory - mimo provoz 0 / 0 cm

Buková hora – Suchý vrch – Orlické hory

Lyžařské bežecké oblasti Buková hora – Suchý vrch, Jeřáb, Dlouhoňovice nabízejí 145 km nádherných upravovaných běžeckých tratí, které uspokojí snad všechny přání lyžaře-běžkaře. Kdo zde jednou navštívil jednu z tras, potvrdí vám že Orlicko a běžecké lyžování – to je v podstatě synonymum. Oblast je velmi dobře dopravně dostupná a v případě dobrých sněhových podmínek nabízí až 20 km strojově upravených stop.

Další informace »

Čenkovice – Červená Voda – Orlické hory

Skiregion Buková hora je pro všechny druhy lyžařů a vznikl spojením dvou skiparků – skiparku Červená Voda a Čenkovice. Tento Skiregion nabízí 6,1 km sjezdových tratí. Perličkou je sjezdovka o délce 2 150 m. Pro snowboardisty je zde Snowpark a pokud jste vyznavači freeridu, najdete  zde prostor i pro toto vyžití. Pokud jste fanouškém běžek, je zde 60ti km dlouhý areál. Další informace »

Česká Třebová – Peklák – Orlické hory

Ski Areál Peklák se nachází na okraji města Česká Třebová. Areál nabízí dvě sjezdovky od délce 800 a 100 metrů, které jsou po celé délce technicky zasněžované pomocí sněhových děl a tyčí , dopravu zajišťuje dvoukotvoný vlek a lanový vlek. Ze svahů vás překvapí krásný výhled na místní krajinu. Středisko je napojeno na 30 km upravovaných běžeckých tratí. Další informace »

České Petrovice – Orlické hory

SPORT AREÁL České Petrovice je rodinným zimním střediskem se čtyřmi vleky  a cca 3km sjezdových tratí. Pro úpravu zde používají moderní techniku – stroj Pisten Bully s frézou a přítlačným křídlem dodává čerstvě upravené sjezdovce luxusní dojem. Lyžařská a snowboardová škola, servis, půjčovna a občerstvení je ve Sportareálu České Petrovice již samozřejmostí.

Další informace »

Deštné v Orlických horách – Orlické hory

Ski areál Sportprofi Deštné v Orlických horách  je dobře vybavené středisko zimních sportů kde vám je ke skipasu k dispozici 5 sjezdovek různých obtížností a jeden snowpark s množstvím překážek. Pro běžkaře je zde na 70 km tratí různých obtížností. Areál nabízí ski & snowboard půjčovnu a  školu lyžování a snowboardingu s osvědčením APUL.

Další informace »

Dlouhoňovice – Orlické hory

Skiareál Dlouhoňovice nabízí 2 vleky a 2 sjezdovky o celkové délce 600m. polovina z této délky je technicky zasněžována sněhovým dělem značky Areco a sjezdovky jsou upravováno rolbou Kassbohrer Pisten Bully 200D. Areál disponuje půjčovnou. Zasáňkovat si můžete na nedalekém kopci vzdáleném 60 m od areálu. Další informace »

Lyžařská a snowboardová škola ENERGY SKI

Orientační mapka

Lokalita: Skiareál Olešnice v Orlických horách 
Oblast:    Orlické hory (cca 7 km od Deštné v Orlických horách)
Web:        www.energyskischool.cz

Další informace »

Olešnice v Orlických horách

Oblíbený lyžařský areál Olešnice v Orlických horách je vyhledáván zejména rodinami s dětmi. Lyžařský areál nabízí široké a přehledné sjezdovky, které jsou pravidelně upravované. Všechny sjezdovky končí u toho nejdůležitějšího – u centrálního skibaru. V areálu se nachází kompletní infrasktruktura pro rodinnou lyžovačku. Skiareál Olešnice v Orlických horách nabízí i služby lyžařské a snowboardové školy ENERGY SKISCHOOL. Další informace »

Přívrat – Orlické hory

Skiareál Přívrat s více než pětadvacetiletou tradicí pro vás spravuje 3 sjezdové tratě různých délek a obtížností. Areál disponuje snowparken, ski půjčovnou a Ski školou. Skiareál Přívrat je synonymem pro rodinnou zimní dovolenou plnou sportovního vyžití a dobré zábavy.Dále je možné využít provazový vlek a karusel pro nejmenší lyžaře v zimním PINGU in parku. Další informace »

Říčky v Orlických horách – Orlické hory

Ski centrum Říčky v Orlických horách je díky své nadmořské výšce 752-992 m.n.m.  a výhodně orientovaným tratím jedním z nejlepších zimních středisek v Orlických Horách. Středisko je vybaveno moderním odbavovacím systémem zkracujícím dobu odbavení na minimum.  Areál disponuje kvalitním ski servisem, půjčovnou vybavení a kvalitní ski školou. Pro výuku dětí je zde provazový vlek ve spodní části střediska.

Další informace »

Zdobnice – Orlické hory

Skicentrum Zdobnice naleznete  mezi středisky Deštné a Říčky, moderní areál nabízí 4 sjezdovky a 3 vleky  vybavené novým bezkontaktním odbavovacím systémem, který zajišťuje plynulé a rychlé odbavení. Areál disponuje ski servisem, půjčovnou a ski školičkou. Na Hlavní sjezdovce je pravidelně pořádáno večerní lyžování. O dostatek sněhu po celou sezónu sestará výkonný systém umělého zasněžování, který pokrývá 60 % sjezdových tratí.

Další informace »


Reklamní doporučení
Sněhové řetězy pro bezpečnou jízdu!
Kvalitní sněhové řetězy Pewag zakoupíte nejvýhodněji na Pneumatiky.cz. Bohatý sortiment pro osobní i užitkové vozy a doručení od 24h.

Zima bývá poslední roky mírná. A to víc je potřeba si ji užít na plno. Vyberte si sjezdové lyže na HappySport.cz a dejte sjezdovkám na frak!
Reklama
Kurz instruktora lyžování

Kurz pro budoucí instruktory lyžování


snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake