Lyžování Švédsko

Lyžařská střediska ve Švédsku

Švédko je místo, kde se opravdu nemusíte bát, že by zde nebyly skvělé zimní podmínky pro lyžování. Pravá zima je zde opravdu zaručená. Lyžařská střediska jsou dobře vybavená a nejlépe si zde zalyžujete ve všední dny, kdy doslova zejí prázdnotou.

Hlavně v posledních letech si zde na své přijdou snowboardisté, pro které se hojně budují snowparky, kde se mohou dostatečně vyřádit. Oblíbené je třeba lyžařské středisko Kungsberget (Královské hory), kde je parkování autem zdarma a dostat se sem můžete i skibusem z nedalekého Sandvikenu. Samozřejmostí jsou půjčovny lyžařského vybavení, které naleznete v každém středisku. Mezi další oblíbená střediska patří například Are, Vemdalen či Vemdalem – Bjornrike. Užijte si skvělé lyžování v místě, kde se říká, že právě odskud pocházejí lyže. O toto prvenství se sice přou všechny severské státy, ale není radmo se s nimi hádat.


Reklamní doporučení
Sněhové řetězy pro bezpečnou jízdu!
Kvalitní sněhové řetězy Pewag zakoupíte nejvýhodněji na Pneumatiky.cz. Bohatý sortiment pro osobní i užitkové vozy a doručení od 24h.

Zima bývá poslední roky mírná. A to víc je potřeba si ji užít na plno. Vyberte si sjezdové lyže na HappySport.cz a dejte sjezdovkám na frak!
Reklama
Kurz instruktora lyžování

Kurz pro budoucí instruktory lyžování


snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake