O zimních sportech

Snowboarding – historie, techniky

Snowboarding patří ke stále více oblíbeným zimním sportům. Své příznivce si získal především díky svému neotřelému způsobu jízdy a jinému stylu, jak si užit zimní dovolenou. Sice se stále vyskytují jedincí, kteří na dvě prkénka nedají dopustit, avšak milovnici jednoho prkénka zase nedají dopustit na to svoje jedno. Někdo střídá i lyže se snowboardem a je nu tato nevraživost jedna. Další informace »

Lyžování – historie, techniky

Lyžování je velmi oblíbený sport mnohých z nás. Sice to není zrovna nejlevnější koníček, ale díky skvělému uspokojení z jízdy, nám nevadí peníze za tuto aktivitu investovat. Lyžování je obvykle náplní zimní dovolené, kdy prostě na týden vypnete, opustíme práci a vydáme se buď někam po Čechách nebo mnozí z nás i za hranice. Další informace »


Reklamní doporučení
Sněhové řetězy pro bezpečnou jízdu!
Kvalitní sněhové řetězy Pewag zakoupíte nejvýhodněji na Pneumatiky.cz. Bohatý sortiment pro osobní i užitkové vozy a doručení od 24h.

Zima bývá poslední roky mírná. A to víc je potřeba si ji užít na plno. Vyberte si sjezdové lyže na HappySport.cz a dejte sjezdovkám na frak!
Reklama
Kurz instruktora lyžování

Kurz pro budoucí instruktory lyžování


snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake