Lyžování Španělsko

Lyžařská střediska ve Španělsku

Španělsko si mnozí z nás spojují se slunečnými plážemi, oblíbenými siestami či tradiční koridou. Především v posledních letech se však dostává do popředí zájmu jako zajímavá zimní destinace. Jedinečná je zde nejen příroda, ale i zdejší kultura a pohostinnost.

Španělská lyžařská střediska se vyznačují moderní infrastrukturou a celou řadou všemožných rekreačních aktivit. Nejznámější lyžařskou oblastí je Sierra Nevada, která patří k nejjižnějším lyžařským lokalitám. Nadmořská výška až 3 400 m zajišťuje zimní radovánky až do května. Jedinečné zde je i to, že si můžete vychutnat výhled na Maroko a díky zvláštnímu podnebí si během jediného dne zalyžovat i zaplavat v moři. Sever země nabízí lyžařům střediska v Pyrenejích, kde například ve středisku Baqueira tráví každoročně zimní dovolenou královská rodina. Zdejší lokalita pak nabízí nadmořské výšky až 2 500 m. Pyreneje jsou spíše klidnou lokalitou, avšak v Sierra Nevadě naleznete rušný noční život.


Reklamní doporučení
Sněhové řetězy pro bezpečnou jízdu!
Kvalitní sněhové řetězy Pewag zakoupíte nejvýhodněji na Pneumatiky.cz. Bohatý sortiment pro osobní i užitkové vozy a doručení od 24h.

Zima bývá poslední roky mírná. A to víc je potřeba si ji užít na plno. Vyberte si sjezdové lyže na HappySport.cz a dejte sjezdovkám na frak!
Reklama
Kurz instruktora lyžování

Kurz pro budoucí instruktory lyžování


snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake