Králický Sněžník

Zimní středisko Sjezdovky v areálu Běžky - Dolní Morava – Králický Sněžník aktuální stav sníh
průměr/nový
neuvedenoDolní Morava Modré sjezdovky - Dolní Morava – Králický SněžníkČervené sjezdovky - Dolní Morava – Králický Sněžník ano mimo provoz 0 / 0 cm
neuvedenoKraličák Modré sjezdovky - Kraličák – Králický SněžníkČervené sjezdovky - Kraličák – Králický SněžníkČerné sjezdovky - Kraličák – Králický Sněžník ano mimo provoz 0 / 0 cm
neuvedenoKunčice Modré sjezdovky - Kunčice – Králický SněžníkČervené sjezdovky - Kunčice – Králický Sněžník ano mimo provoz 0 / 0 cm
areál neposkytuje dataVětrný vrch Modré sjezdovky - Větrný vrch – Králický Sněžník - není známo není známo

Dolní Morava – Králický Sněžník

Středisko Dolní Morava patří od loňského roku mezi nejmodernější střediska u nás. Středisko leží pod vrcholem Kralického Sněžníku disponuje kvalitními dopravními zařízeními – 2 čtyřsedačkové lanovky, 100% zasněžovanými sjezdovkami a propojovacími cestami a novými stroji na úpravu svahů.

Další informace »

Kraličák – Králický Sněžník

Na Kraličáku naleznete 10 sjezdových tratí o celké délce 7,6 km. Vybere si zde opravdu každý díky širokému spektru obtížností svahů. V provozu je jedna lavová dráha a šest vleků. Areál disponuje veškerým zázemím od servisu, půjčovny či lyžařskou školou. Pro běžkaře je zde napojení na jesenickou magistrálu (cca 150km běžeckých tras).

Další informace »

Kunčice – Králický Sněžník

Skiareál Kunčice leží 3 km za Starým Městem pod Sněžníkem.Areál nabízí celkem 5,2 km sjezdových tratí a 3 lyžařské vleky, s celkovou kapacitou 2500 os/hod. Přepravní kapacita vleků zaručuje pohodové lyžování bez čekání i v atraktivních termínech. Výkonný zasněžovací systém, spolu s profesionalitou zasněžovačů zaručuje dostatek kvalitního sněhu i v nepříznivých klimatických podmínkách, kdy už mnohá střediska jsou nuceny svůj provoz omezit nebo ukončit. Další informace »

Větrný vrch – Králický Sněžník

Rodinný areál Větrný vrch na Dolní Moravě disponuje 2 modrými sjezdovkami kde si užijí začátečníci a nenároční lyžaři. V areálu se již 10 let pořádají i prestižní freestyle disciplíny (snowboardové a freeski závody, skicrossové a snowboardcrossové akce, apod.) Lyžařská a snowboardová škola (včetně lyžařské školky pro nejmenší, Sun ski) Půjčovna a servis Sun Ski v areálu.

Další informace »


Reklamní doporučení
Sněhové řetězy pro bezpečnou jízdu!
Kvalitní sněhové řetězy Pewag zakoupíte nejvýhodněji na Pneumatiky.cz. Bohatý sortiment pro osobní i užitkové vozy a doručení od 24h.

Zima bývá poslední roky mírná. A to víc je potřeba si ji užít na plno. Vyberte si sjezdové lyže na HappySport.cz a dejte sjezdovkám na frak!
Reklama
Kurz instruktora lyžování

Kurz pro budoucí instruktory lyžování


snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake