Beskydy

Zimní středisko Sjezdovky v areálu Běžky - Bílá – Beskydy aktuální stav sníh
průměr/nový
mimo provozBílá Modré sjezdovky - Bílá – BeskydyČervené sjezdovky - Bílá – Beskydy ano mimo provoz 0 / 0 cm
areál neposkytuje dataJavorový Vrch Modré sjezdovky - Javorový Vrch – BeskydyČervené sjezdovky - Javorový Vrch – BeskydyČerné sjezdovky - Javorový Vrch – Beskydy ano není známo není známo
mimo provozKyčerka Modré sjezdovky - Kyčerka – BeskydyČervené sjezdovky - Kyčerka – Beskydy ano mimo provoz 0 / 0 cm
areál neposkytuje dataMosty u Jablunkova Modré sjezdovky - Mosty u Jablunkova – BeskydyČervené sjezdovky - Mosty u Jablunkova – Beskydy ano není známo není známo
v provozuPustevny Modré sjezdovky - Pustevny – BeskydyČervené sjezdovky - Pustevny – BeskydyČerné sjezdovky - Pustevny – Beskydy ano v provozu 0 / 0 cm
mimo provozRališka Modré sjezdovky - Rališka – BeskydyČervené sjezdovky - Rališka – Beskydy ano mimo provoz 0 / 0 cm
mimo provozRazula Modré sjezdovky - Razula – BeskydyČervené sjezdovky - Razula – Beskydy ano mimo provoz 0 / 0 cm
areál neposkytuje dataŘeka Modré sjezdovky - Řeka – BeskydyČervené sjezdovky - Řeka – Beskydy ano není známo není známo
areál neposkytuje dataSki Areál Troják Modré sjezdovky - Ski Areál Troják – BeskydyČervené sjezdovky - Ski Areál Troják – Beskydy - není známo není známo
mimo provozSoláň – Karolinka Červené sjezdovky - Soláň – Karolinka – BeskydyČerveno-černé sjezdovky - Soláň – Karolinka – Beskydy - mimo provoz 0 / 0 cm
areál neposkytuje dataSoláň – Sedlo Modré sjezdovky - Soláň – Sedlo – BeskydyČervené sjezdovky - Soláň – Sedlo – BeskydyČerné sjezdovky - Soláň – Sedlo – Beskydy ano není známo není známo
mimo provozU Sachovy studánky Modré sjezdovky - U Sachovy studánky – BeskydyČervené sjezdovky - U Sachovy studánky – Beskydy - mimo provoz 0 / 0 cm

Bílá – Beskydy

Ski Vítkovice – Bílá se nachází na svazích kopce Zbojnická a právem patří k významným střediskům v Beskydech. Zde se také konají mnohé významné sportovní akce v republikovém i evropském měřítku. Všechny sjezdové tratě v areálu jsou zasněžovány 100%technickým sněhem. Sjezdovky 3 a 3a u lanové dráhy a sjezdovky 4,5,6,7 ukotvy vedle hotelu Pokrok jsou osvětleny pro večerní lyžování.

Další informace »

Javorový Vrch – Beskydy

Javorový vrch  najdete v oblasti Těšínských Beskyd nedaleko města Třinec. Z vrcholu Javorového Vrchu  je nádherný výhled  do širokého okolí na Polskou stranu Beskyd a za jasného počasí i na Slovenské Tatry. Areál disponuje jednou lanovou dráhou a třemi vleky, dále pak sjezdové dráhy o délce 1,4 km. Pro fanoušky běžkařů jsou zde připraveny krásné stezky po hřebenech. Javorový vrch je velice známým a oblíbeným centrem paraglidingu a závěsného létání.

Další informace »

Kyčerka – Beskydy

Ski Areál SYNOT KYČERKA naleznete v obci Velké Karlovice – údolí Pluskovec (Zlínský kraj). Moderní areál nabízí lyžování na 8 sjezdových tratích střední a lehké obtížnosti. Ski areál disponuje systémem umělého zasněžování a nepřízeň počasí lyžování tedy neohrožuje. Další informace »

Mosty u Jablunkova – Beskydy

Sjezdové lyžování, denní i večerní lyžování, upravené běžecké trasy, snowpark, lyžařská škola, provázkový vlek pro začínající lyžaře, Ski servis Montana a půjčovna lyžařského vybavení, stanice Horské služby ČR, bobová dráha s celoročním provozem, dojezd přímo do areálu, parkování zdarma.

Další informace »

Pustevny – Beskydy

Lyžařské středisko Pustevny naleznete 6 km od Frenštátu pod Radhoštěm. Svýmy svahy je středisko vhodné pro všechny , od začítečníků až po náročné a zkušené lyžaře. Středisko je vybaveno dvousedačkovou lanovou dráhou, vleky a systémem technického zasněžování. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány. Středisko také nabízí 72km nádherných běžkařských tratí. Areál Pustevny nabízí služby jakou jsou Půčovna lyží, ski servis, lyžařská škola a mnoho dalšího.

Další informace »

Rališka – Beskydy

Ski areál Rališka se nachází v obci Horní Bečva v rekreační části nedaleko přehrady. Areál je svým zaměřením vhodný spíše pro začátečníky a středně pokročilé, i zdatnější lyžaři si zde najdou své úseky. Sjezdovky, o celkové delce 1,9 km, jsou plně zasněžováné, osvětlené. Přepravu zajišťuje lanová dráha a dva lyžařské vleky s celkovou přepravní kapacitou 2327 osob/hod. Dvousedačková lanovka Doppelmayr je uvedena do provozu v lednu 2008, je první a zatím jedinou lanovkou ve Zlínském kraji. Další informace »

Razula – Beskydy

Ski areál Razula  se nachází v malebném údolí Léskové ve Velkých Karlovicích na Vsetínsku. Lyžaři zde najdou jednu z nejdelších sjezdovek Beskyd s kvalitním zázemím. Areál nabízí 4 vleky. Velké Karlovice jsou i vyhlášeným zimním střediskem. V okruhu pár kilometrů mají lyžaři na výběr nejen Ski areál Razula, ale i řadu dalších sjezdovek a areálů. V okolí jsou upravovány běžecké trasy.

Další informace »

Řeka – Beskydy

Ski areál Řeka již mnoho let patří k nejoblíbenějším lyžařským střediskům v Beskydech a to díky své rozmanitosti  a výborné dostupnosti z několika blízkých měst.Maximální vyžití zde najdou jak rodiny s dětmi na modré sjezdovce, tak i vyspělí lyžaři na červené sjezdovce. Vyznavači freeride při dostatku přírodního sněhu jistě ocení nekonečné možnosti ježdění v panenském sněhu v okolí červené sjezdovky.

Další informace »

Ski Areál Troják – Beskydy

Ski Areál Troják nabízí 5 lyžařských vleků s přepravní  kapacitou 2 200 osob za hodinu. Lyžařské středisko sými svahy  uspokojí rodiny s dětmi, lyžaře začátečníky i pokročilé lyžaře. Lyžařský prostor hřebene na Trojáku umožní návštěvníkům také možnost běžeckého lyžování.

Další informace »

Soláň – Karolinka – Beskydy

Skiareál Karolinka naleznete na okraji města Karolinka, poblíž hlavního tahu mezi Vsetínem a Velkými Karlovicemi. Skiareál disponuje jedním vlekem s kapacitou 1200 osob za hodinu pro svahy o délce 2,7 km určeným spíše pro náročnější lyžaře. Areál disponuje systémem umělého zasněžování i při nedostatku přírodního sněhu není lyžování ohroženo.

Další informace »

Soláň – Sedlo – Beskydy

Skiareály Soláň (Soláň a Soláň-Sedlo) naleznete v malebném prostředí valašska nabízí kvalitní lyžování pro všechny lyžaře od začátečníků po náročné. Areály jsou od sebe vzdáleni cca 1km a a pro vybrané druhy permanentek využívají společný odbavovací systém. Lyžařská škola kromě obvyklých služeb nabízí „víkendové školičky“ pro nejmenší, hlídání dětí, výuku carvingového lyžování a spoustu akcí během lyžařské sezóny – testování lyží, netradiční závody pro celou rodinu i zábavné soutěže pro děti.

Další informace »

U Sachovy studánky – Beskydy

Ski areál U Sachovy studánky nabízí lyžařské svahy vhodné především pro rodiny s dětmi a nenaročné lyžaře. Pro snowboardisty je zde několik překážek, jako například speed rail 6 m, bednu 6 m a od loňské  sezóny je k dispozici lomená bedna ve tvaru stupně vítězů v délce 7 metrů. V celém areálu je vybudován systém umělého zasněžování a i v případě nepřízně počasí se na svazích lyžuje.

Další informace »

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake