Vysočina - lyžařská střediska

Zimní středisko Sjezdovky v areálu Běžky - Nové Město na Moravě – Vysočina aktuální stav sníh
průměr/nový
neuvedenoNové Město na Moravě Modré sjezdovky - Nové Město na Moravě – Vysočina ano mimo provoz 0 / 0 cm
neuvedenoOlešnice Modré sjezdovky - Olešnice – VysočinaČervené sjezdovky - Olešnice – Vysočina ano mimo provoz 0 / 0 cm
areál neposkytuje dataŠacberk Modré sjezdovky - Šacberk – VysočinaČervené sjezdovky - Šacberk – Vysočina ano není známo není známo

Nové Město na Moravě – Vysočina

Nové Město na Moravě je významným lyžařským střediskem Vysočiny zaměřeným především na běžkové lyžování.  Hlavní lyžařské aktivity jsou v severozápadním okraji města, kde najdete závodní lyžařský a biatlonový areál a nejznámější sjezdovka na Vysočině. Pro sjezdaře je na Harusově kopci  k dispozici dvousedačková lanovka s možností nočního lyžování.

Další informace »

Olešnice – Vysočina

Ski areál Olešnice najdete v jednom z nejkrásnějších koutů Vysočiny u městečka Olešnice na Moravě. Areál poskytuje celoroční zábavu, v zimě je to lyžování a v létě adrenalinové zážitky, můžete se svézt v terénních kárách, na travních koloběžkách, vyzkoušet si lukostřelbu nebo se s přáteli vyřádit při paintballu v přilehlém lese. V areálu je také provozována lyžařská a snowboardová škola, půjčovna a servis vybavení.

Další informace »

Šacberk – Vysočina

Sjezdovku na Šacberku naleznete na severním okraji města Jihlava dobře dostupnou linkou MHD č.5. Areál prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2004 a další menší úpravy stále probíhají.Sjezdovku si oblíbí  lyžaři začátečníci i zkušenější lyžaři. Sjezdová trať je uměle zasněžovaná a špičkově upravovaná.Pro noční lyžování je vybavena výkonným osvětlením odpovídajícím požadavkům FIS pro sportovní lyžování.

Další informace »


Reklamní doporučení
Sněhové řetězy pro bezpečnou jízdu!
Kvalitní sněhové řetězy Pewag zakoupíte nejvýhodněji na Pneumatiky.cz. Bohatý sortiment pro osobní i užitkové vozy a doručení od 24h.

Zima bývá poslední roky mírná. A to víc je potřeba si ji užít na plno. Vyberte si sjezdové lyže na HappySport.cz a dejte sjezdovkám na frak!
Reklama
Kurz instruktora lyžování

Kurz pro budoucí instruktory lyžování


snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake