Ještědský hřbet - lyžařská střediska

Zimní středisko Sjezdovky v areálu Běžky - Ještěd – Ještědský hřbet aktuální stav sníh
průměr/nový
neuvedenoJeštěd Modré sjezdovky - Ještěd – Ještědský hřbetModro-červené sjezdovky - Ještěd – Ještědský hřbetČervené sjezdovky - Ještěd – Ještědský hřbetČerné sjezdovky - Ještěd – Ještědský hřbet ano mimo provoz 0 / 0 cm
neuvedenoObří sud Modré sjezdovky - Obří sud – Ještědský hřbet - mimo provoz 0 / 0 cm

Ještěd – Ještědský hřbet

Ski areál Ještěd naleznete v těsné blízkosti Liberce, dobře dostupný MHD linkou. Z Prahy do Liberce vede rychlostní komunikace a tím pádem je Ještědský areál často vyhledávanou lokalitou nejen Pražanů. Díky pořádání MS v klasickém lyžování prošel nejen areál významnou rekonstrukcí a byla posílena infrastruktura okolí.V areálu jsou 2 čtyřsedačkové lanovky, 1 dvousedačková, 1 kabinová lanovka na vrchol Ještědu a 6 lyžařských vleků. Lyžaři zde mají k dispozici 9,2 km sjezdových tratí a 17 km udrzovaných běžkových tratí. Další informace »

Obří sud – Ještědský hřbet

Ski areál Obří Sud naleznete na kopci Javorník, ten leží nedaleko od rychlostní komunikace mezi Prahou a Libercem a cesta z Prahy trvá necelou hodinu. Areál disponuje Lanovou dráhou o délce 800m a kapacitou přepravy až  2000 osob za hodinu. Nově vybudovaný všesportovní areál nabízí celoroční provoz bobové dráhy a adrenalinového parku.

Další informace »


Reklamní doporučení
Sněhové řetězy pro bezpečnou jízdu!
Kvalitní sněhové řetězy Pewag zakoupíte nejvýhodněji na Pneumatiky.cz. Bohatý sortiment pro osobní i užitkové vozy a doručení od 24h.

Zima bývá poslední roky mírná. A to víc je potřeba si ji užít na plno. Vyberte si sjezdové lyže na HappySport.cz a dejte sjezdovkám na frak!
Reklama
Kurz instruktora lyžování

Kurz pro budoucí instruktory lyžování


snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake