Javorníky - lyžařská střediska

Zimní středisko Sjezdovky v areálu Běžky - Dešná – Javorníky aktuální stav sníh
průměr/nový
areál neposkytuje dataDešná Modré sjezdovky - Dešná – JavorníkyČervené sjezdovky - Dešná – Javorníky ano není známo není známo
v provozuKohútka Modré sjezdovky - Kohútka – JavorníkyČervené sjezdovky - Kohútka – JavorníkyČerné sjezdovky - Kohútka – Javorníky ano v provozu 40 / 0 cm

Dešná – Javorníky

Lyžařské středisko Skipark Dešná nejdete nedaleko obce Lysá pod Makytou cca 30 km od Vsetína. Středisko je vhodné jak pro zkušenější lyžaře, ale i pro začátečníky či rodiny s dětmi. Sjezdovky jsou denně upravovány novou rolbou.Přímo na svahu je návštevníkům k dispozici ski bufet.

Další informace »

Kohútka – Javorníky

Lyžařské středisko na Kohútce se nachází v krásném koutu Moravy na hraničním pásmu hor mezi ČR a SR. Středisko nabízí množství tratí všech úrovní obtížnosti, takže si zde vybere každý lyžař. Areál disponuje systémem umělého zasněžování a kvalitní technikou pro údržbu sjezdových tratí. Skicentrum Kohútka disponuje i ski servisem, lyžařskou školou a půjčovnou.

Další informace »


Reklamní doporučení
Sněhové řetězy pro bezpečnou jízdu!
Kvalitní sněhové řetězy Pewag zakoupíte nejvýhodněji na Pneumatiky.cz. Bohatý sortiment pro osobní i užitkové vozy a doručení od 24h.

Zima bývá poslední roky mírná. A to víc je potřeba si ji užít na plno. Vyberte si sjezdové lyže na HappySport.cz a dejte sjezdovkám na frak!
Reklama
Kurz instruktora lyžování

Kurz pro budoucí instruktory lyžování


snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake