Výbava snowboard

Jak vybrat další snowboardovou výbavu

Máte-li zakoupeno vše potřebné jako je snowboardové prkno, vázání a boty, tak věřte, že to stále pro vás nekončí. Pokud si chcete maximálně užít vaši dovolenou či pouze jednodenní výjezd za sněhem, tak obvykle potřebujete i plno dalších věcí. Další informace »

Jak vybrat správné boty na snowboard

Vybíráte snowboardové vybavení? Snowboard i vázání už máte? Stále vám tedy chybí vybrat si vhodné boty. Boty vybírejte pečlivě, protože v nich budete celý den a pokud si vyberete ne zrovna padnoucí obuv, ale jen proto, že byla hezká nebo za příjemnou cenu, tak vám tato levná cena od puchýřů či nepohodlí při jízdě rozhodně nepomůže. Další informace »

Jak vybrat vázání na snowboard

Pokud jste se již rozhodli, že si pořídíte snowboard, tak tím to vše nekončí. Ke zvolenému snowboardu je potřeba si zvolit i vhodné vázání, které bude maximálně odpovídat vašim představám. I pro snowboardy nalezneme na trhu mnoho typů vázání. Další informace »

Jak vybrat snowboard

Snowboard, i když už se nejedná o žádnou novinku, je stále velmi oblíbený. Nejoblíbenější je stále mezi mladší generací, ale učí se na něm i malé děti či generace rodičů. Chce to mít jen vůli a trošku času. Jakmile si snowboard zažijete, tak už to pro vás bude jen hračka a budete se moct kochat okolím. Další informace »

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake